شناسه : 9493
شنبه, 10/04/1395 - 08:24
نویسنده : azsharghi
آذربایجانشرقی/ گزارش خبری و تصویری شماره 2 آذرماه

همایش ائمه جماعات ، هیئت امنا و فرماندهان حوزه ها و پایگاههای ناحیه بستان آباد

گزارش خبری و تصویری برگزاری همایش ائمه جماعات ، هیئت امنا و فرماندهان حوزه های و پایگاههای بسیج مساجد ومحلاتناحیه بستان آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، گزارش خبری و تصویری برگزاری همایش ائمه جماعات ، هیئت امنا و فرماندهان حوزه های و پایگاههای بسیج مساجد ومحلات ناحیه بستان آباد بشرح ذیل:

- لطفا خودتان را معرفی و در خصو موقعیت رده خود مختر توضیح دهید ؟

اینجانب علیرضا بابایی مسئول بسیج مساجد و محلات  ناحیه بستان آباد هستم  ناحیه بستان آباد از رده های زیر مجموعه  سپاه عاشورا استان آذربایجان شرقی می باشد . - منظور و هدف از  برگزاری این همایش چیست؟

این همایش به منظور  هماهنگی و هم افزایی بیشتر ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد با بسیج ، تقویت جایگاه مسجد و فراهم شدن امکان فعالیت های بیشتر مسجد و بسیج ، ایجاد انگیزه بیشتر در بین دست اندرکاران مسجد برای تقویت برنامه های بسیج خصوصا حلقه  های تربیتی صالحین برگزار می گردد .و هدف از اجرای این همایش هماهنگی و تعامل موثر بین پایگاههای مقاومت بسیج و ائمه جماعات و امنا مساجد در راستای تقویت مسجد و بسیج است . -  در این همایش چه قشر هایی حضور می یابند ؟

این همایش با حضور امام جمعه شهرستان ،فرماندار ، بخشدار ، رئیس سازمان تیلیغات اسلامی ، رئیس اداره اوقاف ، رئیس ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر ادارات شهر ستان و نهاد های مرتبط با مسجد  و کلیه ائمه جماعات شهرستان ،کلیه هیئت امنای مساجد شهرستان و کلیه فرماندهان پایگاههاو حوزهه ای بسج مساجد ومحلات ناحیه برگزار می شود . - این همایش به چه  شکلی اجرا می گردد ؟

این همایش دو نوبت در سال که نوبت اول همزمان با روز جهانی مسجد در تاریخ 30 مرداد ماه و نوبت دوم آغاز هفته بسیج  اجرا می شود - مباحث مورد بحث در این همایش با چه محتوایی صورت می پذیرد ؟

بعد از قرائت فرازهای از بیانات و پیام های حضرت امام خمینی (ره) وامام خامنه ای (مدظله العالی ) مرتبط با بسیج و مسجدو تبیین نقش مسجد به عنوان سنگر اصلی اسلام در مقابله با تهدیدات دشمن خصوصا تهدیدات فرهنگی و مصداق بارز آن ماهواره های دشمن و تاکید بر روشنگری مردم با محوریت مساجد در این زمنیته توسط سخنران برنامه   نسبت به بررسی مشکلات و راه کارهاو تقویت مساجد وبسیج مورد بحث و بررسی قرار می گیرد .

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید