شناسه : 5112
یکشنبه, 05/17/1395 - 09:15
نویسنده : webmaster

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد ومحلات ، امام جمعه بخش تسوج شهرستان شبستراستان آذربایجان شرقی در بازدید از اردوهای جهادی بسیج ، گفت: بسیج با روحیه اخلاص و فرهنگ جهادی، بذر امید و نشاط را در روستاها می کارد.

حجت الاسلام بجانی، حضور در روستاهای محروم در قالب اردوی جهادی را حرکتی خداپسندانه و امید زا دانست و افزود: این حرکت جهادی و خداپسندانه می تواند الگوی خوبی برای مسئولان شهرستان باشد.

وی توانمندی های جهادی در شهرستان را بسیار مثبت ارزیابی واظهار کرد: با باور و اعتماد به جوانان و عناصر مومن و با روحیه جهادی می توانیم مشکلات مردم در زمینه های مختلف را حل کنیم، بنابراین باید به جوانان و نوجوانان واراده های جهادی و با اخلاص آن ها باور و یقین داشته باشیم.

حجت الاسلام بجانی با اشاره به اوصاف جهادگران بسیجی، آن ها را برگزیدگان درگاه حق تعالی عنوان و بیان کرد: زمانیکه انسان در مبارزه با نفس توفیق یافت، می تواند درد همنوع رااحساس و برای رفع درد آن ها مجاهدت می کند.

امام جمعه تسوج، بسیج را موهبتی الهی خواند و خاطرنشان کرد: بسیجیان حافظان نظام و انقلاب بوده و نام و جایگاه بسیج در تاریخ کشور برای همیشه ماندگار خواهد شد.

حجت الاسلام بجانی در صحبت های پایانی خود، تاکید کرد: اگر مسئولان بخواهند برای مردم خدمت کنند، باید از تفکر جهادی بسیج الهام گرفته و با ابدیت بخشیدن به آنچه که در توان و امکانات دارند، رضایت الهی را به دست آورند.
 
انتهای پیام/گ
 
 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید