شناسه : 13127
شنبه, 12/07/1395 - 12:16
نویسنده : azsharghi
حوزه کربلا سپاه ناحیه کلیبر

استکبار جهانی با تحمیل اراده خود بر سایر کشورها منافع خود را تامین می کنند.

هادی علیاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا استان آذربایجانشرقی در نشست هیئت منتظران موعود (عج) پایگاه خمینیه گفت: استکبار با تحمیل اراده خود بر سایر کشورها منافع خود را تامین می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،  فرمانده حوزه مقاومت بسیج کربلا استان آذربایجانشرقی با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی که توسط حضرت امام خمینی (ره) با الهام گیری از دین مبین اسلام  طرح ریزی شده است و در طول تقریبا 38 سال انقلاب اسلامی بروز و ظهور یافته است گفت : مقام معظم رهبری نیز بعنوان جانشین بر حق حضرت امام (ره) توانسته به خوبی به این اهداف جامه عمل بپوشاند و با عنایت خداوند در مقابل استکبار جهانی به عنوان دژ مستحکم ایستادگی نماید استکباری که با تحمیل اراده خودبرسایر کشورها  منافع خود را تامین می کنند.

برادر علیاری خاطر نشان کرد مردم ایران و مسئولین در این راه پرمخاطره به عنوان دو عنصر خیلی مهم نقش تعییین کننده ای در موفقیت انقلاب اسلامی درحول  محور رهبری و ولایت نقش ایفا می کنند.که مردم ایران به عنوان بهترین امت اسلامی در گردنه های سخت تاریخی پشتیبان ولایت و رهبری بوده اند.

علیاری در ادامه صحبت های خود عنصر دیگر تاثیر گذار در مسیرانقلاب اسلامی را دولت و مسئولین عنوان کرد و افزود در طول دوره ها دولت های مختلفی برسر کار آمده اند و زحمت کشیده اند اما بعضی از مسئولین نتوانسته اند آنگونه که بایسته و شایسته است حق مطلب را در قبال رهبری و ملت شریف ایران به جا آورند.

علیاری در قسمت پایانی صحبتهای خود به قضیه مهم انتخابات آتی اشاره کرد و گفت در این امرمهم نیز مردم نقش تعیین کننده را ایفا می کنند که می توانند با انتخاب بهتر و دقیق تر سرنوشت آینده انقلاب اسلامی را هر چه بهتر و با شکوه تر رقم بزنند. علیاری  حضور آگاهانه و به دور از تعصبات قومی وخویشاوندی در انتخابات، و شاخص قرار دادن صلاحیت اعتقادی ، اجتماعی و مدیریتی افراد تاکید کرد 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید