شناسه : 10084
شنبه, 10/11/1395 - 13:16
نویسنده : azsharghi
آذربایجانشرقی - حوزه مقاومت بسیج کربلاسپاه ناحیه کلیبر

در فتنه 88 سکوت یا خیانت برخی از خواص بی بصیرت، کار مردم را در تشخیص حق و باطل دشوار کرده بود.

امام جمعه شهرستان کلیبر با اشاره به اینکه که در فتنه 88 بعضی از خواص به وظیفه خود بخوبی عمل نکردند گفت سکوت یا خیانت برخی از خواص بی بصیرت، کار مردم را در تشخیص حق و باطل دشوار کرده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، در مراسم گرامیداشت 9 دی امام جمعه شهرستان کلیبر ضمن یادآوری 8 و نه دی این روز را روز حماسه عظیم ملت ایران دانست وافزود مردم ایران در این روز با حضور خود در صحنه ثابت کردند که پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت ایستاده اند.

حاج آقا موسوی خاطرنشان کرد این ملت بزرگ از نهضت عاشورا درس گرفته اند و همیشه پیروان مکتب و پرچم هدایت و ایثار در راه خدا هستند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در برهه ای از زمان در مقابل نفوذ دشمنان ایستاده اند و از آرمان های این انقلاب دفاع کرده اند گفت در فتنه 88 نیز این مردم با هوشیاری کامل در برابر نفوذ کشورهای غربی که خواستار براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشتند، ایستادند و پشت ولایت را خالی نکردند.

وی با اشاره به اینکه که در فتنه 88 بعضیاز خواص به وظیفه خود بخوبی عمل نکردند گفت سکوت یا خیانت برخی از خواص بی بصیرت،کار مردم را در تشخیص حق و باطل دشوار کرده بود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید